YASAL UYARI

Şirket Ünvanı: Avi Gayrimenkul Yatırım Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.

Sorumlu Kişi: Avi Gayrimenkul Yatırım Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Üst Yönetimi

avi.com.tr”de yer alan yazı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. avi.com.tr’nin onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Sayfa içerikleri bilgi amaçlıdır, teknik aksaklıklar veya piyasa şartlarındaki değişiklikler sebebiyle aynı gün içinde dahi, uygulamada farklı oran ve fiyatlar olabilir. Dolayısıyla firmamız, bilgilerdeki yanlışlardan sorumlu tutulamaz, bu sitede ilan edilmiş olan fiyatlardan ve oranlardan işlem yapmama hakkını saklı tutar.

avi.com.tr sitesindeki bağlantılar başka sitelere götürebilir. avi.com.tr bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiçbir sorumluluk üstlenmez; avi.com.tr bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir ve bu sitelere erişim veya bu sitelerin kullanımından doğan/doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, zarar, ziyan, tazminat, cezai şarttan dolayı sorumlu tutulamaz.

İş bu site kullanım haklarının uygulanmasından ve yorumlanmasından doğacak her türlü ihtilafın çözümünde Türkiye Cumhuriyeti Mer’i mevzuatı uygulanacak olup ihtilafların hallinde tek yetkili mercii Ankara Mahkemeleri ve İcra Daireleridir.

İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük
Tahran Caddesi 6/7 Kavaklıdere Çankaya Ankara
Telefon: +90 312 426 14 03
Faks: +90 312 426 40 59